Skocz do zawartości

Purist Audio Design Genesis RCA

Porównuje go do droższego brata Musaeus. Otóż różnica jest dyskusyjna, przynajmniej w moim systemie i pokoju odsłuchowym. Od 3 dni słucham Genesisa na zmianę z Musaeusem, ponoć Genesisa mam wygrzanego a Musaeus jest zupełnie nowy, na zmianę w proporcjach 10% czasu Genesis reszta Musaeus. Jak wracam na chwilę do Genesisa to nie zauważam większej różnicy. Genesis ma odrobinę więcej basu i gra bardziej bezpośrednio/ na twarz. Musaeus jakby bardziej wycofuje wokale. Różnice są małe. Oba kable są absolutnie genialne. Genesis podkreśla przestrzeń nagrań. Jest absolutnie neutralny. każdy zakres przenoszonego pasma nie jest w żaden sposób podbity. Świetnie panuje nad basem. W stosunku do świeżego Musaeusa basu jest więcej i ma on bardziej miękkie krawędzie. To drugi od dołu kabel z oferty PAD ponoć zauważalnie lepszy od swojego tańszego brata. Niewiele gorszy, jeśli w ogóle od droższego.
Plusy:
  • + Świetne, wyrównane brzmienie, atrakcyjna cena, wygląd i wykonanie, kompaktowa średnica kabla
Minusy:
  • - absolutnie nawet na siłę nic nie jestem w stanie znaleźć
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: wypożyczony U pana Bogdana z BMN
Ile zapłaciłeś/aś?: 70% ceny rynkowej będzie mnie kosztował
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Polecał mi pan Bogdan z BMN, świetne opinie w Internecie, z którymi zgodzę się w 100%. Z uwagi na wieloletnią współpracę świetne warunki cenowe 30% rabatu
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: PAD Musaeus, DNM Reson RCA, Interkonet kupiony w 2008r za 900pln (wytarte napisy, nie mam pojęcia jakiej firmy, izolacja czarno-fioletowe pasy, może być to jakiś nord ost albo Qued)
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: BNM B2 II, głośnikowe Brown Sugar od Melodika, M2si, dac od MR Elektronik, źródło od sony odtwarzacz blu ray, standy od mozos. Pokój ok 18m2 nieprzystosowany akustycznie
  • Jak oceniasz sprzęt pod względem wartość/cena?:
  • Jaka jest Twoja ogólna ocena?:







×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.